ULVANG: ZKROTILI JSME DIVOKOU PŘÍRODU

Jako dobrodruh a sportovec, ví její zakladatel Vegard Ulvang víc než dobře, jak vlna skvěle funguje při expedicích i závodech. Proto v roce 1995 vyvinul první produkt originální značky Ulvang: ponožky Ulvang Spesial.

Vegard Ulvang je jedním z nejúspěšnějších běžeckých lyžařů všech dob. Vyhrál tři zlaté medaile, dvě stříbrné a jednu bronzovou medaili na zimních Olympijských hrách, dvě zlaté medaile, dvě stříbrné a čtyři bronzové medaile ze Světového šampionátu FIS v běžeckém lyžování. Je rovněž několikanásobným vítězem Světových pohárů a celkovým vítězem Světového poháru v roce 1990. Ulvang taktéž zdolal vrcholky Himalájí a Kavkazu, dobyl Jižní pól, překonal Grónsko a Severozápadní průsmyk na lyžích, přejel Mongolsko – a vykonal bezpočet cest po Norských pohořích.

Vegard je stále členem týmu Ulvang a účastní se jak vývoje produktů, tak prodeje. Skvělým příkladem je svetr Rav, který byl představen roku 2005 a od té doby slaví konstantně obrovský úspěch.

Naším cílem je napomáhat skvělým zážitkům v přírodě. Vegardova snaha prosazovat vlnu jako preferovaný materiál je toho důkazem. Špičková kvalita našich produktů však není náš jediný cíl. Ochrana životního prostředí a důstojné zacházení se zvířaty jsou klíčovými prvky našeho hodnotového řetězce.

Zavřít Košík
Zavřít Oblíbené
Naposledy zobrazené Zavřít
Zavřít

Zavřít
Navigace
Kategorie